sobota, 10 grudnia 2016

Instagram - profile , które warto znać.

Ludzie kochają rzeczy ładne, a idealne zdjęcia rzeczywistości sprzedają się najlepiej. Ja jako zodiakalny byk zwracam zdecydowanie uwagę na przyjemne dla oka detale i chociaż sama nie mam wnętrza jak z żurnala,  zwyczajnie lubię sobie na takie popatrzeć. Śledzę profile prywatnych osób  i firm, które są jeszcze w stanie mnie czymś zachwycić. Mój newsfeed to wbrew pozorom nie tylko zdjęcia kosmetyków... 

1.helena.moore Jeden z bardziej klimatycznych profili (w moim odczuciu). Mieszkanka Michigan utrzymuje wszystkie swoje obrazy w dość stonowanej kolorystyce, a większość uchwyconych przez nią "momentów" jest piękna w  właśnie dzięki tej swojej prostocie. 


2.slowwanderings Kolejny utrzymany w bardzo podobnym klimacie profil , w którym to jednak zdjęcia charakteryzuje obecność... kwiatów.


3.mono_sabek Jeden z nielicznych męskich profili na które mam ochotę wchodzić i je podglądać. Na dodatek dla odmiany - polski. Same zobaczcie !


4.cimkedi  Jest kolor jest ciekawa forma - czego chcieć więcej?! :)5.ihavethisthingwithfloors Z nieco innej perspektywy , czyli różne oblicza podłóg. Aż miło popatrzeć, na to na co normalnie rzadko kiedy zwracamy uwagę.


Jestem ciekawa na jakie   profile Wy najchętniej zaglądacie? 
Pozdrawiam!

Brak komentarzy

Prześlij komentarz

Komentarze są Waszą odpowiedzią na moje posty.
Dziękuję za cenne uwagi w nich zawarte, opinie, miłe słowa...
Autoreklama nie jest tu mile widziana.Zawsze odwiedzam blogi osób , które zostawiają coś od siebie;)

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia