zakładki

poniedziałek, 24 września 2012

ZSK- Peeling z nasion truskawki

Udostępnij ten wpis:
O ZSK pierwszy raz usłyszałam na Yt. Później regularnie, jak grzyby po deszczu , pojawiać się zaczęły wpisy na blogach. Tak zachwalałyście naturalne kosmetyki, że w końcu i ja nie byłam im się w stanie oprzeć.
Takim oto sposobem trafił też do moich rąk...
 Peeling mechaniczny pobudza mikrokrążenie skórne i dotlenia skórę. Wyrównuje się koloryt skóry. Skóra staje się bardziej elastyczna i gładsza.Peeling z nasion truskawek jest również surowcem dostarczającym wiele składników czynnych (antocyjany, witaminy, kwasy owocowy i inne). 
O wydajności można by długo... Używam go już ok 4 miesięcy 1-2 razy w tygodniu tak jak zaleca producent. A po słoiczku nie widać praktycznie żadnego ubytku. Na początku męczyłam się niestety peelingując twarz samymi drobinami, które niemalże od razu spadały z twarzy. Dopiero później zaczęłam mieszać go z innymi składnikami szukając swojego złotego środka. Teraz albo nasionka dodaję już do gotowego peelingu lub maseczki albo mieszam je z glinką i hydrolatem bądź jogurtem.


Skóra po użyciu nabiera miękkości. Widać, że obumarły naskórek jest skutecznie usuwany. Przy bardzo delikatnej buźce jednak nie ryzykowałabym używania tego peelingu, ponieważ chociaż jest dość drobno zmielony, to jednak może wyrządzić krzywdę przy mocniejszych ruchach.
Zapach nie bardzo przypadł mi do gustu, ale choćbym chciała nie potrafię go scharakteryzować. Jednak po zmieszaniu z innymi składnikami kosmetycznymi nie jest on wyczuwalny.

Za 50g zapłaciłam ok 4zł a sądząc po ilości jaka mi została, jeszcze dobry rok mi posłuży:)


Kto używał?! Jak Wasze wrażenia?:)

1 komentarz:

  1. Nie używałam. Czytając, że to z truskawek myślałam, że będzie ładnie pachnieć ale mimo, że taki nie jest to nie odstraszyło mnie to od spróbowania.

    OdpowiedzUsuń

Komentarze są Waszą odpowiedzią na moje posty.
Dziękuję za cenne uwagi w nich zawarte, opinie, miłe słowa...
Autoreklama nie jest tu mile widziana.Zawsze odwiedzam blogi osób , które zostawiają coś od siebie;)

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia