zakładki

wtorek, 12 lutego 2013

Przeczytane: 4-10.luty

Udostępnij ten wpis:
Dzisiaj kilka słów o tym, co ostatnio było mi dane przeczytać.Ostatni tydzień zaowocował przeczytaniem 3 książek o niezmiennie mojej ulubionej tematyce kryminalnej.Wszystkie czytało mi się bardzo dobrze, chociaż zdaję sobie sprawę, że  Masterton może być dla niektórych nie do przejścia.
Czerwony HotelSissy Sawyer potrafi przewidzieć przyszłość z kart i posiada zdolności parapsychiczne. Pewnego dnia odwiedza Sissy jej przyrodni bratanek Billy wraz ze swoją dziewczyną, T-Yon, którą nawiedzają potworne koszmary związane z jej bratem, Everestem. W tym samym czasie, w należącym do Everetta Czerwonym Hotelu w Luizjanie, dzieję się bardzo dziwne rzeczy. Znika pokojówka, zostawiając po sobie jedynie kałużę krwi. Słychać dziwne, niepokojące dzwięki, których źródła nie da się zlokalizować, w wannie znajdują się poćwiartowane zwłoki policjanta. Powoli staje się jasne, że to miejsce jest nawiedzone przez duchy poprzednich właścicieli, które chcą dokonać zemsty. Nie wiadomo jednak, za co chcą się mścić ani – co gorsza – jak je powstrzymać…
4/6 pkt 

Nietypowa sprawa-  Jonathan Selkirk, miejscowy prawnik, nie miał dobrej opinii pośród rodziny i znajomych. Dlatego otrzymanie anonimu, by spisał testament, nie zdumiało jego żony. Ale Selkirka doprowadziło niemal do zawału serca. I wylądował w szpitalu. A stamtąd... zniknął nagle w środku nocy. Teraz inspektor Joanna Piercy usiłuje wyjaśnić, czy prawnik uciekł, czy został porwany. 
5/6 pkt
Mroczna kolekcja -  Agent specjalny Brad Raines musi poradzić sobie z najtrudniejszą sprawą w swojej karierze. W Dover grasuje seryjny morderca, który zaplanował makabryczny orszak weselny i wybrał już swoje ofiary. Czy korzystając z pomocy swojej przyjaciółki, psycholog sądowej Nikki Holden, i Paradise, pacjentki ośrodka dla chorych psychicznie, Raines znajdzie go, zanim będzie za późno? Wciąż jest krok za mordercą, który ma nad nim wielką przewagę - wierzy, że działa z polecenia samego Boga. Kiedy jednak kolejną ofiarą psychopaty staje się ktoś bliski Rainesowi, ten zrobi wszystko, by dopaść mordercę.
6/6 pkt 


Kolejny tydzień kolejne wyzwanie- czeka na mnie 5 pozycji. Zobaczymy czy będę równie interesujące co przedstawione Wam dzisiaj tytuły.

5 komentarzy:

 1. Ostatnia pozycja mnie zaciekawiła ;) Ja uwielbiam thrillery psychologiczno-kryminalne :) Teraz czytam kryminał podszyty zjawiskami paranormalnymi Heather Graham :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ostatnia pozycja wg mnie była właśnie najlepsza:). Ja jestem teraz w trakcie "Pułapki zza grobu" Lehane'a.

   Usuń
  2. Będę musiała wpisać "Mroczną kolekcję" na swoją chciejolistę ;) Ja jestem w połowie książki H.Graham "Noc śmierci" - to jest jakby 1 część z 3, ale nie wiem czy one się jakoś łączą historią czy tylko głównymi bohaterami. Za to następna na liście do przeczytania jest trylogia Larssona :)

   Usuń
 2. wpisuję wszystkie tytuły na listę do przeczytania :) szczególnie zainteresowała mnie ta ostatnia ;)

  OdpowiedzUsuń

Komentarze są Waszą odpowiedzią na moje posty.
Dziękuję za cenne uwagi w nich zawarte, opinie, miłe słowa...
Autoreklama nie jest tu mile widziana.Zawsze odwiedzam blogi osób , które zostawiają coś od siebie;)

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia