zakładki

czwartek, 28 marca 2013

Mejkapowo : złoto, brąz i czerń w moim wykonaniu

Udostępnij ten wpis:
Nie spodziewałam się, że kiedyś nadejdzie taki dzień jak dzisiaj w którym to na moim blogu pojawi się makijaż... Do tej pory uważałam, że ja w ogóle "nie mejkapowa". Pomalować się pomaluję, ale żeby mnie to szalenie kręciło to nie... Ale dzisiaj jest naprawdę dziwny dzień.
Wstałam po 6 rano , a to zupełna nowość. O 8 mieszkanie doprowadzone było już do ładu i składu i wtedy mnie wzięło... na ćwiczenia. Około godziny spędziłam w towarzystwie Mel B. Spodobało mi się:) Nie mam  żadnego celu ćwiczeniowego , gdyż na swoją figurę narzekać nie mogę, ale przyznam szczerze, że trochę się "zastałam". Kondycja już nie ta, a pasowałoby rozgrzać trochę mięśnie przed latem :D
No dobra - zmierzając do sedna sprawy. Po ćwiczeniach i "ogarnięciu się", stwierdziłam, że zmaluję coś ciemniejszego na moim oku bo :
- nie noszę takich makijaży,
- nowy kolor włosów pobudził mnie do działania .

Zmalowałam:
Na kolana może i nie rzuca, ale mnie się podoba. Co najważniejsze czuję się w nim dobrze -nawet bardzo.Wydaje mi się również, że podkreślił nasycenie mojej tęczówki i jest ona teraz bardziej szara niż przy    "stosowanych" do tej pory makijażach.Pozdrawiam:)

9 komentarzy:

 1. Świetnie Ci zrobiła zmiana fryzury. I kolor, i cięcie bardzo podkreslają Twoją urodę. A co do makijażu świetnie pasuje do takiej ognistej czerwieni!

  OdpowiedzUsuń
 2. Masz przepiękny kolor włosów! :) Co to za farba? :) Makijaż również śliczny - bardzo do Ciebie pasuje :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Uwielbiam Twój kolor włosów :) a oczu bym ciemnymi nie nazwała choć jakby się tak zastanowić ja na codzień maluję się o wiele mocniej może i za mocno.

  OdpowiedzUsuń
 4. Moją uwagę przykuł od razu kolor Twoich włosów - dopiero później odnalazłam makijaż :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ale kolor włosów masz śliczny ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Fajniutki makijaz...podkresla Twoje oczko :)

  OdpowiedzUsuń

Komentarze są Waszą odpowiedzią na moje posty.
Dziękuję za cenne uwagi w nich zawarte, opinie, miłe słowa...
Autoreklama nie jest tu mile widziana.Zawsze odwiedzam blogi osób , które zostawiają coś od siebie;)

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia