zakładki

piątek, 29 listopada 2013

Zaskakujące pod wieloma względami...Urojenie

Udostępnij ten wpis:
O ciekawym pod wieloma względami "Urojeniu"  miałam dla Was napisać już kilka dni temu...
 Trafiło do mnie takie niepozorne za sprawą sąsiadki. Wiele się po nim nie spodziewałam ,bo okładka nasunęła mi zaraz obraz powielanej ostatnio wampirzej tematyki. Postanowiłam dać jej szansę i przeczytałam notkę streszczającą znajdującą się na tylnej okładce. Obraz nieco się poprawił, ale nie powiem -sięgnęłam  po nią głównie za sprawą pewnego faktu. Otóż autor zamieszkuje ... Rzeszów. No nie mogłam , nie mogłam jej nie przeczytać.
Wchłonęłam ją dosłownie w godzinę. Czytała się obłędnie , a słowa wręcz wypływały ze stronic do mojej świadomości. Tworzyły fantastyczny , acz zaskakujący obraz. Kryminał z ciekawym wątkiem w tle. Przyjemna narracja i co najważniejsze zaskakujące zakończenie. To jest to co w książkach lubię najbardziej... Z czystym sumieniem polecam. Podkarpacki autor obronił się bezbłędnie i z chęcią sięgnę po jego pozostałe pozycje.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

A to już moje mejkapowe zmagania na konkurs ogłoszony na fb profilu ZAO . Do pierwszego radzę podejść ze zdrowym dystansem. Miało być kiczowato i zabawnie i mam nadzieję, że spełniło zadanie.
Połowa z Was widziała już pewnie te zdjęcia na moim prywatnym fejsie,bo sporo z odwiedzających bloga zagląda i tam. Nie mniej jednak mam nadzieję, że jest jeszcze ktoś  , kto nie widział:)


4 komentarze:

 1. Ale kolorowo! Super!
  www.styllowe.pl

  OdpowiedzUsuń
 2. Uwielbiam kryminały, więc chętnie sięgnę po tę książkę, skoro zachęcasz.

  OdpowiedzUsuń
 3. Jak zobaczyłam nazwisko autora to wierdziałam, że coś mi mówi:) Czytałam jego książkę 'Sny' i to też tylko dlatego, że zobaczyłam, że akcja rozgrywa się na Podkarpaciu:) Jeśli ta jest pisana podobnym stylem to pochłonę ją tak samą jak poprzednią:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Zaciekawiłaś mnie tą książką :p No i muszę dopisać kolejną pozycję do swojej listy :p

  OdpowiedzUsuń

Komentarze są Waszą odpowiedzią na moje posty.
Dziękuję za cenne uwagi w nich zawarte, opinie, miłe słowa...
Autoreklama nie jest tu mile widziana.Zawsze odwiedzam blogi osób , które zostawiają coś od siebie;)

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia