zakładki

czwartek, 8 maja 2014

Wehikuł czasu- lata '80 ; makijaż na konkurs u Taida Make-up

Udostępnij ten wpis:
Zaczęło się od tego, że zapragnęłam mejkapu w stylu lat 80.Zależało mi na charakterystycznej fryzurze i szukałam w sieci co by tu i jak... Tak trafiłam na metodę kręcenia włosów na rurki do napojów. Efekt... hmmm... przeszedł moje oczekiwania. Zamiast delikatnych fal lub zwiewnych loczków jak kto woli  dorobiłam się afro. Szkoda było nie wykorzystać okazji i tak zmobilizowałam się do malowania.
Postawiłam na cienie Glazel, nie dlatego, żeby się komukolwiek podchlebić , ale dlatego, że akurat tylko z tej firmy miałam zielenie kojarzące mi się z tamtymi czasami. Jednym słowem żal byłoby ich nie wykorzystać.Zdaję sobie sprawę, że konkursowa galeria u Taidy już się rozrosła i dziewczyny wysoko postawiły poprzeczkę. Pewnie nieliczne na moim miejscu  zgłosiły by ten makijaż , ale mnie osobiście się podoba.Głównie dlatego, że przez chwilę stałam się dzięki niemu inną osobą;)

http://xvivideyes.blogspot.com/2014/04/rozdanie-i-konkurs-na-makijaz-glazel_248.html
4 komentarze:

  1. Ciekawie. Pasują Ci takie kolory.

    OdpowiedzUsuń
  2. Wow, faktycznie wyszło afro! :) Świetny makijaż i pięknie podkreślone kości policzkowe :)

    OdpowiedzUsuń
  3. To były szalone i kolorowe lata, niestety nie miałam okazji w nich uczestniczyć. Można powiedzieć, że co jakiś czas powraca ten sam schemat myślenia i życia. Makijaż świetny, na imprezy tematyczne nadaje się w sam raz :)

    OdpowiedzUsuń

Komentarze są Waszą odpowiedzią na moje posty.
Dziękuję za cenne uwagi w nich zawarte, opinie, miłe słowa...
Autoreklama nie jest tu mile widziana.Zawsze odwiedzam blogi osób , które zostawiają coś od siebie;)

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia