zakładki

sobota, 3 stycznia 2015

Pin up Przemyśl Girls [ inicjatywa warta uwagi]

Udostępnij ten wpis:
Są ludzie , którzy potrafią zarażać uśmiechem i optymizmem. Ja o kilku takich fantastycznych osobach dowiedziałam się kilka miesięcy temu dzięki TVP Rzeszów. 

Cała moja przygoda z Pin up Przemyśl Girls zaczęła się w kwietniu , kiedy to regionalna telewizja wyemitowała krótki reportaż o przemyskiej grupie. Zwrócił on uwagę mojej mamy, ona wspomniała o tym mnie, a moja ciekawość nie dała za wygraną i jeszcze tego samego wieczora "wygooglałam" sobie szczegółowe informację. Nie byłabym sobą gdybym nie skomentowała profilu dziewczyn na fb. W chwilę później odezwała się do mnie inicjatorka i założycielka tej niesamowitej grupy- Marta.
Od słowa do słowa... Niecały tydzień później brałam już udział w spotkaniu grupy. Niestety ze względów osobistych moja przygoda z dziewczynami nie była zbyt długa, ale całym sercem nadal wspieram ich działania, bo to co robią jest niesamowite.

Grupa powstała ponad rok temu - 19 października obchodziła swoje pierwsze urodziny. 
Pomimo tego, że cel grupy wydaje się jasny i sprecyzowany  dziewczyny działają w różnorakich kierunkach. Organizują tematyczne sesje zdjęciowe, promują miasto i biorą udział w wielu  mniejszych lub większych inicjatywach. Czasami zastanawiam się skąd znajdują na to czas?! :) Każda z nich ma  przecież swoje życie prywatne, rodzinę , pracę, a mimo to chce im się czegoś więcej!  Gdybym miała w sobie chociaż odrobinę ich zapału... :) 
To miłe , że w tym plastikowym już świecie znajdują się jeszcze osoby z pasją i energią, zarażające innych do pozytywnych zmian. Obecnie na profilu dziewczyn trwa konkurs ( ale tylko do 5.01- więc śpieszcie się) w którym do wygrania jest pin up'owy gadżet. A na stronę dziewczyn zapraszam nie tylko fanki tego klimatu. Optymistycznej energii starczy dla każdego!

p.s
Być może któraś z Was słyszała już o tej grupie?!Na ich temat ukazało się sporo artykułów w polskiej prasie. Teraz niech podbijają świat! :) 
Profil dziewczyn : PIN UP PRZEMYŚL GIRLS
Zdjęcia: Kamil Kucharski Photo  

3 komentarze:

 1. Bardzo fajny pomysł :) Nie ma co ale takie grupy kobiet ubarwiają naszą społeczność

  OdpowiedzUsuń
 2. ja farbowałam z sayosem i kolorem metaliczna miedziana czerwień i zdecydowałam się po raz drugi bo tak mi się spodobało. u mnie wyblakł do rudego ale jednak do dość intensywnego rudego. przy moim farbowaniu, że w sumie na odrostach trzymam tak jak i na reszcie włosów pokryło i włosy i odrosty w takim samym stopniu. trochę przesuszyło włosy, ale nie przydarzyło mi się nic takiego jak Tobie.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ach i co ja tam robię :D
  Dzięki Mariola za ten post i oczywiście zapraszamy do zabawy :)

  OdpowiedzUsuń

Komentarze są Waszą odpowiedzią na moje posty.
Dziękuję za cenne uwagi w nich zawarte, opinie, miłe słowa...
Autoreklama nie jest tu mile widziana.Zawsze odwiedzam blogi osób , które zostawiają coś od siebie;)

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia