zakładki

sobota, 31 stycznia 2015

szaro. [ makijaż]

Udostępnij ten wpis:
Podobno miałam dzisiaj odpocząć, ale z wolnymi sobotami jest tak, że nie zawsze na to pozwalają. 
Usilnie próbowałam rano pospać dłużej, ale nijak moje oczy i umysł nie chciały się zgodzić na taki stan rzeczy. Wstałam gorzej zmęczona niż się kładłam . A jakby tego było mało zamiast delikatnego dziennego makijażu wyszło to co zawsze- mocniejsze przydymione lekko oko ;) 
Żarty żartami - w końcu zrobiłam sobie od dawna upragniony dzień spa. Po porannym makijażu i zdjęciach przyszła pora na oczyszczanie i odpoczynek. Na ryjku jak zwykle Ziaja tym razem w anty- stresowej wersji, w dłoniach kubek gorącej czekolady , a w tyle YT i mocniejsze brzmienia Kabanosa- jestem w domu- chciałoby się powiedzieć.... No tylko kotów brak.


Przy pierwszym oku, a właściwie w jego połowie byłam taka zirytowana tym co powstaje, że miałam ochotę przerwać. Wersja końcowa podoba mi się jednak na tyle, że przedstawiam Wam ją na świeżo na blogu. Pewnie widzicie różnicę co do zbliżeń oka. W końcu widać kolory i ostrość jest w miarę przyzwoita.

W użyciu kolejny raz była paletka z MUA , tym razem jednak Twelfth Night Winter Shades ( górna powieka: frost, enchant, star shine; dolna powieka - plum). Oprócz podkładu 123 Perfect z Bourjois użyłam także korektora z MUA Hide& Conceal w kolorze fair. Policzki delikatnie podkreślił Rimmel Wake Me Up 003 Peach Glow . A na ustach zagościła pomadka z Bourjois Rouge Edition w kolorze 02 Beige trench. Osobiście na wyjście do ludzi nie użyłabym tej pomadki, bo niekoniecznie pasuje mi do tego oczka, ale z braku laku... Niestety nie mam tu nic ciekawszego. 

A teraz zachęcam Was do przesłuchania mojej nowej piosenkowej miłości. 
Kabanos o tym, co w życiu ważne. 

Miłego dnia!


8 komentarzy:

Komentarze są Waszą odpowiedzią na moje posty.
Dziękuję za cenne uwagi w nich zawarte, opinie, miłe słowa...
Autoreklama nie jest tu mile widziana.Zawsze odwiedzam blogi osób , które zostawiają coś od siebie;)

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia