zakładki

czwartek, 26 marca 2015

romantic efflorescence MUA [makijaż]

Udostępnij ten wpis:
Moja miłość do kosmetyków MUA kwitnie. Co prawda nie mam już bezpośredniego dostępu do nich, czego trochę mi żal, ale za to mogę się teraz w pełni nacieszyć paletkami które zakupiłam w UK.Dzisiaj przychodzę do Was z propozycją makijażu w którym oko podkreślone zostało tylko i wyłącznie cieniami z tytułowej palety- Romantic Efflorescence.Mam nadzieję, że moja propozycja przypadnie Wam do gustu :) 

Wyjątkowo podkreśliłam brwi paletką do nich przeznaczoną  ( MUR). Mam co do niej mieszane uczucia , ale o tym innym razem. Na twarzy króluje dziś podkład z Perfecty rozjaśniony nieco białym z MUR. Policzki delikatnie podkreśla bronzer przypominający moim zdaniem bardziej rozświetlacz (MUA). Na ustach wylądował matowy nudziak z MUR , ale wydawał mi się za mdły, więc nałożyłam na niego dodatkowo warstwę błyszczyka z Eveline Cosmetics. 


A ja na poważnie zaczynam się zastanawiać czy nie pójść w kierunku tanatokosmetyki. Coś w życiu trzeba przecież robić ;p  Makijażystek ślubnych jest sporo, a wizaż zmarłych jest jeszcze mało powszechnym działem kosmetyki. Poza tym nie wiem jak Wy, ale ja tym bardziej w swojej ostatniej drodze chciałabym wyglądać ładnie ;)  Jeśli któraś z Was jest po jakimś kursie w tym kierunku bądź zawodowo się tym zajmuje chętnie  o tym poczytam . 

Wielki buziak dla Was:*
p.s Chyba widać, że powrót do PL mnie uszczęśliwił... :) 

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Komentarze są Waszą odpowiedzią na moje posty.
Dziękuję za cenne uwagi w nich zawarte, opinie, miłe słowa...
Autoreklama nie jest tu mile widziana.Zawsze odwiedzam blogi osób , które zostawiają coś od siebie;)

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia