zakładki

piątek, 28 sierpnia 2015

AAale antyperpsirant [Cashmere od AA]

Udostępnij ten wpis:
Jest raptem 21, a mnie się wydaję , że dobrze po północy. Jutro będę chodzić do tyłu, zwłaszcza , że spędzam prawie cały dzień poza domem. A chociaż zdjęcia do tego posta sa już gotowe od dawna ja dopiero teraz zabieram się za pisanie. Trzeci dzień "wakacji z blogerkami" miał być przeznaczony na recenzję produktu idealnego na wakacyjne poczynania. 

Sporo dziewczyn skupiło się na produktach kojarzących się bezpośrednio z latem i słońcem. Ja przychodzę z czymś co każda z nas używa przez cały rok, a co przy wyższych temperaturach powinno spełniać swoje zadanie, a nie zawsze to robi. Przez moje ręce przewinęła się cała masa różnych deo i antyperspirantów. Jedne spełniały swoje funkcje całkiem dobrze , inne w ogóle, a ta rolka o której chciałam Wam napisać mnie osobiście zachwyciła.Często zdarzało mi się, że po użyciu tego typu kosmetyku po chwili na skórze pojawiała się jakby mąka. Po prostu kosmetyk po zastygnięciu tworzył skorupkę która nieestetycznie się z czasem kruszyła i osypywała na ubrania. Ani to w takim przypadku estetyczne, ani skuteczne. Co więcej zmywaniu bardzo często czułam , że skóra pod pachami jest nieprzyjemnie oślizgła. Ciężko było mi zmyć resztki kosmetyku.

W przypadku AA ku mojemu zdumieniu nie pojawiły się znane z używania poprzednich kosmetyków defekty. Używam go co rano i każdego dnia jestem tak samo zadowolona. Co więcej nawet użyty w chwilę po depilacji nie podrażnia. Pachnie dość delikatnie , na mój gust kwiatowo- pudrowo. Nie jest to jednak zapach dominujący i spokojnie można użyć perfum o innej nucie zapachowej bez obaw o zmieszanie się zapachów. Jak większość rolek i w przypadku tej opakowanie mieści 50ml/koszt to ok 9,90zł.Sam producent pisze o tym antyperspirancie, że jest to opcja 8w1 , chociaż patrząc na wymienione na opakowaniu punkty to 8 w 1 jest mocno naciąganym chwytem marketingowym.W Rossmannie widziałam jeszcze jedną wersję tego kosmetyku i zastanawiam się czy jest tak samo dobra.


Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Komentarze są Waszą odpowiedzią na moje posty.
Dziękuję za cenne uwagi w nich zawarte, opinie, miłe słowa...
Autoreklama nie jest tu mile widziana.Zawsze odwiedzam blogi osób , które zostawiają coś od siebie;)

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia