zakładki

środa, 26 sierpnia 2015

Wakacje z blogerkami...

Udostępnij ten wpis:
Dzisiaj ( podobno) rozpoczyna się moje 5 dni w akcji "Wakacje z blogerkami" , więc pojawiam się z tagiem przygotowanym przez dziewczyny. Chciałabym Wam podlinkować stronę na fb na której wszystko się rozgrywało, ale nie wiedzieć czemu jakiś czas temu zniknęła. Dziewczyny prezentowały na swoich blogach piękne banerki, ja posłużę się swoim tegorocznym wspomnieniem wakacji nad polskim  morzem...Nie przedłużając:
1.Co myślisz o akcji "Wakacje z blogerkami"?
Ciekawa inicjatywa. Zapisywałam się jednak z trochę odmiennym jak zweryfikowało życie podejściem. Przeczytałam każdy z postów dziewczyn jednak pod nielicznymi pozostawiłam swój ślad. Poznałam dzięki tej akcji kilka nowych blogów i ich właścicielek.Każda z nas ma swój odmienny styl pisania i prowadzenia bloga, robimy to często także z innych pobudek, więc fajnie było się z tym zapoznać.

2.Jak spędzasz tegoroczne wakacje?
Ponieważ mój tydzień przypadł na ostatnie dni wakacji większości z Was mogę napisać o tym jak udało mi się je spędzić, bo już "po" fakcie. Razem z mężem wybyliśmy na 8 dni nad morze, nasze polskie- ukochane. Czeka nas jeszcze weekendowy wypad do Krk i może gdzieś jeszcze...Wielka niewiadoma:)


3.Najlepsze/najgorsze wspomnienia z wakacji?
Tych dobrych jest sporo...Najgorszych nie zamierzam pamiętać.

4.Wyobraź sobie , że wygrywasz wycieczkę na wakacje- z kim i gdzie jedziesz?
Hel  ze Ślubnym. Ciche marzenie na przyszły rok...

5.Wakacyjne LAST MINUTE -Twój pomysł na wakacje w 10 minut.
Zatankowany samochód i ..."hej Bieszczady, hej Bieszczady..."

6.Wakacyjny hit- podaj link
Ciężki wybór, podejrzewam, że piosenki których słuchałam tego lata raczej nie przypadły by Wam do gustu :D Mam jednak sentyment do...Niestety faktycznie nie ma już dzikich plaż. Zostali tylko na wpółdzicy plażowicze :P
 


7. Pokaż pamiątkę z ostatnich wakacji.
Z ostatnich wakacji jak zwykle przywiozłam jako pamiątkę masę zdjęć. Mogę Wam pokazać tegoroczne łupy, chociaż jakiś czas temu pojawiły się one na blogu.


8.Miejsce, które polecisz innym na wakacje?
Polska jest dla mnie zagadką. Z każdym kolejnym nowo poznanym miejscem mogłabym tu dopisywać także kolejne polecane... Każdy lubi co innego i czego innego szuka w wolnym czasie.

9.Najlepsze danie jakie jadłaś na wakacjach?
Tegorocznych? bez wątpienia  smażona flądra w cytrynowym sosie...i piwo z wiśniowym kompotem.

10.Wakacje w domu , gdy nigdzie nie wyjeżdżam...
Chciałabym napisać, że leżę plackiem, ale akurat w tym roku wyrobiłam nowy rekord w ilości przetworów z wakacyjnych darów lata.

11.Jakie kosmetyki zabierasz na wakacje?
Najpotrzebniejsze. Robię sobie odpoczynek także od tego kosmetycznego szału i staram się w czasie wyjazdów korzystać z tego co jest mi naprawdę potrzebne do utrzymania higieny i podstawowej pielęgnacji.

12.Co myślisz o podróżowaniu autostopem ( za grosze)?
Jestem panikarą więc nie zaryzykowałabym jazdy z kimś obcym w jego samochodzie.Mam swój i chociaż podróż jest kosztowniejsza komfort psychiczny mam zapewniony.

Pozdrawiam;*

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Komentarze są Waszą odpowiedzią na moje posty.
Dziękuję za cenne uwagi w nich zawarte, opinie, miłe słowa...
Autoreklama nie jest tu mile widziana.Zawsze odwiedzam blogi osób , które zostawiają coś od siebie;)

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia