zakładki

czwartek, 17 września 2015

Chciałabym [wishlista ]

Udostępnij ten wpis:
Nadszedł ten moment w którym na blogu pojawia się wishlista na jesień. W sumie mogłaby być przeznaczona na każdą inną porę roku, ale własnie teraz czuję zapotrzebowanie na dane rzeczy. 

Jak wiecie od października rozpoczynam naukę na dwóch kierunkach ; dziennym i zaocznym. Dojazdy zajmą mi sporo czasu a nie chciałabym go marnować. Planuję więc zakupy książkowe i prawdopodobnie mój wybór padnie na wydawnictwo Znak, gdzie kilka interesujących mnie tytułów jest obecnie dostępnych w cenie 5,96zł.  Obecnie zaczytuje się w pożyczonym od Aldony "Kochanku z Malty". 


Ponieważ mam stosunkowo długie włosy, a dodatkowo planuję na nich delikatne zmiany chciałabym przygarnąć kilka ozdób do włosów. Bardzo podobają mi się bogato zdobione opaski . Skłaniam się bardziej ku tym kwiecistym, ale są okazje na które byłyby niezbyt odpowiednie, więc dobrze byłoby mieć coś bardziej klasycznego.Brakowało mi tych emocji związanych z powrotem do szkoły. Potrzebuję na ten rok dwóch solidnych brulionów najlepiej w formacie A5. Gdyby dodatkowo miały śmieszne napisy lub grafiki na okładce... marzenie. Jak wiecie jestem fanką takich haseł. Planuję też zakup wiecznego pióra, bo przyznam , że to nim pisze mi się najwygodniej.Sama się trochę dziwię tego chciejstwa, ale naszło mnie na konkretne zapachy YC. Zbliża się jesień i zima , a w tym  okresie muszę się otulić czymś przyjemnym.


Zdecydowanie muszę także zakupić torebkę mieszczącą format A4. Wybór jest spory jednak ja chciałabym postawić na dość klasyczną formę. Z wybranych przeze mnie propozycji najbardziej skłaniam się do zakupu środkowej wersji. Tylko co do kolorów nie jestem pewna, bo dostępnych zestawień jest kilka i każde równie mocno mi się podoba.
Liczę też na to, że uda mi się zakupić zestaw herbat ekspresowych. Firma jest mi szczerze obojętna, a wybór na rynku wydaje się być spory z tym, że w mojej okolicy jednak ciężko o takie rozwiązanie. Moją miłością niewątpliwie jest kawa Milka- jedyna jaką obecnie piję. Przydałby mi się jej jakiś większy zapas.


Pojawiło się też w Rossmannie trochę nowości kosmetycznych z którymi chciałabym się zapoznać. Ciekawią mnie nowe kremy z Perfecty i kilka kosmetyków Terractive o których do tej pory nie słyszałam. Mają w swojej ofercie m.in. scrub, krem czy maseczki.A Wy na co macie ochotę?

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Komentarze są Waszą odpowiedzią na moje posty.
Dziękuję za cenne uwagi w nich zawarte, opinie, miłe słowa...
Autoreklama nie jest tu mile widziana.Zawsze odwiedzam blogi osób , które zostawiają coś od siebie;)

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia