zakładki

poniedziałek, 7 września 2015

nawilżenie bez lepkości [serum do rąk]

Udostępnij ten wpis:
Odczuwacie potrzebę nawilżenia swoich dłoni, a jednocześnie nie lubicie gdy użyty kosmetyk lepi się i tłuści wszystko dookoła?  Ten post jest dla Was!

Serum trafiło w moje ręce przypadkiem- było wygraną w jednym z internetowych konkursów. Znałam się już wcześniej z kosmetykami Cztery Pory Roku , które uważałam za poprawne. Dobre, ale nie zachwycające. Ten gagatek sprawił, że moje odczucia względem nich uległy zmianie. Pewnie nie raz i nie dwa Wasze dłonie potrzebowały natychmiastowej dawki nawilżenia. Ja mam tak często, bo niestety nie wyobrażam sobie pracy w rękawiczkach ochronnych. Każdy kolejny użyty  detergent  pozostawia na moich dłoniach ślady w postaci spękań , świądu czy zaczerwienienia. Walczyłam z nimi kremami różnych firm. Zwykle efekty były chwilowe , a  na "coś więcej" trzeba było długo czekać. 


W przypadku tego kosmetyku ulga dla dłoni przychodzi stanowczo szybciej. Najlepszy w tym wszystkim jest jednak czas wchłaniania się serum.Wystarczy wycisnąć odpowiednią ilość i rozmasować na dłoniach , by już po chwili nie zostawiał on śladów. Czuć miękkość i nawilżenie, ale nic nam się niepotrzebnie nie brudzi , nie odbija na przedmiotach, nie klei do rąk. Niby takie minimum w kwestii użytkowania , ale ciężko trafić na kosmetyk , który by je spełniał.I nie kosztował krocia... A skoro już o kosztach mowa, 50ml tubka to wydatek około 8zł.


Kolejnym argumentem przemawiającym za zakupem serum jest wg mnie aplikator. Pompka okazała się niezwykle przydatna. Używam kremu często, ale odpukać nie miałam  z nią do tej pory żadnych problemów. Dla tych osób , które znają się na składach i chciałyby mieć wgląd- poniższe zdjęcia.
Mnie uwiódł także zapach. Dość słodki, winogronowy- tak mi się kojarzy.


Używałyście? Jakie jest Wasze zdanie na jego temat?!

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Komentarze są Waszą odpowiedzią na moje posty.
Dziękuję za cenne uwagi w nich zawarte, opinie, miłe słowa...
Autoreklama nie jest tu mile widziana.Zawsze odwiedzam blogi osób , które zostawiają coś od siebie;)

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia