zakładki

środa, 2 września 2015

Słów kilka o tym co działo się w sobotę... [spotkanie blogerek 29.08.2015r - rzeszów]

Udostępnij ten wpis:
Większość z Was może podejrzała już info w postach u innych dziewczyn, może są jednak i takie które dopiero "do mnie " trafią na relację z tego dnia. I jedne i drugie osoby zapraszam do lektury :) 

Na czerwcowe spotkanie Kasi zapisałam się już dawno.Niestety sytuacja osobista organizatorki nie pozwoliła jej się pojawić w kraju w wyznaczonym terminie, a samo spotkanie zostało przesunięte na sierpień. Dużo się działo, a właściwie dużo słów przelało się między nami i tak pomiędzy nimi pojawił się temat ewentualnej pomocy w organizacji. Ja świeżynka w temacie miałam swoje obawy. Sporo spraw było już przez Kasię jednak ustalonych wcześniej... Dołączyłam do organizacji. 
Głównym celem naszego spotkania była zbiórka pieniędzy przeznaczona na rzecz dziecka mieszkającego w naszej okolicy. U chłopaka rozpoznano wiele schorzeń , a sytuacja rodzinna w tej chwili nie wygląda najlepiej. Udało nam się wspólnymi siłami zebrać kwotę 450zł, ale ona nadal rośnie. Początkowo czekałyśmy na dwie kolejne wpłaty, ale jak się okazuje pojawili się także inni ludzie dobrej woli. Trzymam kciuki za powodzenie całej sprawy i będę Was na bieżąco informować o postępach :)

Punkt 10.00 pojawiłam  się u Kasi skąd razem ruszyłyśmy podbijać Rzeszów. Na miejscu okazało się, że lokal otwarto na kilka minut przed nami. Już w środku okazało się,że temperatura za oknem  przeniosła się do środka. W całym tym zamieszaniu związanym z układaniem, przekładaniem i robieniem zdjęć jakoś nie zwróciłyśmy na to uwagi. A zresztą był to niestety ten z czynników na który nie miałyśmy wpływu.Wnętrze osobiście bardzo przypadło mi do gustu.A dzięki zdjęciom, lustrom i innym dodatkom panowała tam przytulna atmosfera.   Jak się okazało w trakcie spotkania faktycznie przeniosłyśmy się w klimat "tamtych lat". Na barze dostępny był śledzik... i coś do kompletu :P Nawet nas jako organizatorki nieco to zaskoczyło...  Przed 13 zaczęły się pojawiać pierwsze dziewczyny , by o 13 był już niemalże pełen skład. 

Pierwszym gościem , który zgodził się do nas przyjechać i opowiedzieć co nieco o swojej pracy był pan Piotr Bielawski. Wziął on pod lupę nasze stopy. Starał się przybliżyć nam temat chorób stóp wynikających z noszenia nieodpowiedniego obuwia czy złych nawyków pielęgnacyjnych. Zwrócił uwagę na to jak poszukiwać dobrego obuwia, jakich składników aktywnych poszukiwać w dobrych kosmetykach do stóp oraz czego unikać. Każda z nas otrzymała również zaproszenie do Centrum Podologicznego celem konsultacji oraz na bezpłatny zabieg pedicuru.

Po wystąpieniu mężczyzny przyszła pora na kobietę. Pani Magdalena reprezentująca rzeszowską Strefę Urody bardzo szybko zaznajomiła nas z ofertą gabinety i przekazała vouchery. Osobiście trochę żałuję, że nie rozwinęła swojej wypowiedzi, bo z chęcią posłuchałabym ją jeszcze dłużej. Zwłaszcza, że informacje około-kosmetyczne to temat rzeka.

Trzecim naszym gościem był znowu mężczyzna ... i tym razem temat nie był związany   z kosmetykami. Było nam za to dane posmakować kilku herbat oraz naparów  Basilur o których opowiadał nam pan... Mogłyśmy się zapoznać z ofertą sklepu oferującego te smakołyki. Dla takiej herbaciary jak ja degustacja była najbardziej interesującym momentem. Nie żebym nie lubiła słuchać ludzi którzy ciekawie podchodzą do tematu, ale zwyczajnie czułam się uwiedziona naparem Blood Orange.


Kolejnym etapem naszego spotkania była licytacja fantów przeznaczonych przez sponsorów oraz kartek wykonanych przez mamę Tomka. Więcej o samym chłopcu przeczytacie na blogu Kasi. Ponieważ ja i wystąpienia publiczne to niezbyt udane połączenie licytację prowadziła Kasia. Ja gdzieś w tle jej towarzyszyłam.W wolnych chwilach dawkowałyśmy dziewczynom niespodzianki. Cieszę się, że nasze blogowe działania doceniło kilka firm i dzięki temu wzbogaciła się zarówno nasza kolorówka jak i pielęgnacja. Miałam rozdzielić tego posta na dwie odrębne części, ale co tam. Wyjdzie tasiemiec!


Co do listy obecności- skład spotkania zmieniał się kilka razy ponieważ jak to w życiu u dziewczyn też się działo :) Ostatecznie na spotkaniu pojawiły się  :

1.      Agnieszka Jopek http://davis-bloguje.blogspot.com 
2.      Asia Konieczny http://joannaa-lifestyle.blogspot.com
3.      Asia Kornak http://encepencce.blogspot.com
4.      Beata Strzała http://thisisastylishworld.blogspot.com
5.      Dorota Kukulska http://pure-morning123.blogspot.com
6.      Ela Wesołowska http://mlodamamawswieciemody.blogspot.com
7.      Gabi Kobylak http://cosmetic-addiction.blogspot.com   
8.      Joanna Wilk http://joanna-giovanna.blogspot.com
9.     Kasia Banek http://szminko-mania.blogspot.com
10.   Kasia Kukulska http://kolorowemaliny.blogspot.com
11.  Kasia Makarska http://malowanasloncem.blogspot.com
13.   Magdalena Łapczyńska http://immenseness.blogspot.com
14.   Mariola Mazur http://zmalowanalala.blogspot.com
15.   Mariolka Wyskiel http://laylaslifestyle.blogspot.com
16.   Magdalena Stabryła http://lawendowezapiskim.blogspot.com
18.   Natalia Tworek http://mojportret.blogspot.com
19.   Dorotka Gargas http://www.niedokoncakosmetycznie.pl
20.   Magda Grabarz http://coonfiesame.blogspot.com

Co prawda trzy osoby z listy były z nami myślami, ale każda z nich miała swój wkład w zbiórkę pieniędzy więc nie widziałyśmy powodu dla którego miałybyśmy ich tu nie umieścić :)


 Prócz zdjęć dziewczyn oprawę od strony foto zapewniła nam także Róża - na której facebooka serdecznie zapraszam , bo kolejną dawkę zdjęć. Wyszło klimatycznie!

Każdej z osobna chciałabym przesłać podziękowania. To dzięki Wam możliwa była pomoc dla Tomka :) Dziękuję także gościom , którzy zechcieli przyjechać i urozmaicić nam czas swoimi opowieściami, Kasi za to że w ogóle podjęła się takiej inicjatywy, Róży za oprawę fotograficzną , sponsorom za docenienie naszych blogerskich trudów i właścicielowi lokalu za użyczenie nam przytulnego kąta... I chociaż może nie wszystko poszło po naszej myśli i nie byłyśmy wszystkich w stanie zadowolić to takie małe troski nie powinny przysłonić tego co istotne.Bo w końcu...Życie jest piękne!Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Komentarze są Waszą odpowiedzią na moje posty.
Dziękuję za cenne uwagi w nich zawarte, opinie, miłe słowa...
Autoreklama nie jest tu mile widziana.Zawsze odwiedzam blogi osób , które zostawiają coś od siebie;)

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia