zakładki

piątek, 23 października 2015

Jak znaleźć sobie kochanka?! [Kochanek z Malty]

Udostępnij ten wpis:
Kochanek z Malty pilnie poszukiwany!A może by tak pokojówkę do pary?
Kochanek określany włoskim romansem trafił w moje ręce za sprawą Aldony, która zechciała mi go wypożyczyć na na jakiś czas. Czasami nawet najbardziej zagorzały fan dramatycznych historii potrzebuje odskoczni. Dla mnie odskocznią są właśnie nieskomplikowane historie miłosne...

Zaczyna się niepozornie od opisu jednej z arystokratycznych rodzin i ich służby. Ponieważ sam autor od początku książki zwraca szczególną uwagę na kilka osób już po przeczytaniu pierwszych stronic namiętny książkoholik   jest w stanie przewidzieć bieg zdarzeń. Dobrze, że pojawia się trochę mało zobowiązujących , ale jednak , wątków pobocznych. Rodzinne intrygi, gonitwa za pieniądzem i  ogromna chęć posiadania pewnego mężczyzny łączą w tej powieści spore grono osób . Nie mniej jednak na kartach książki prócz niuansów  z życia wyższych sfer możemy tez przeczytać o kilku dość ironicznych zbiegach okoliczności. 


To idealna pozycja na te wieczory podczas których niekoniecznie jesteśmy w stanie skupić się na słowie pisanym . Nie wymaga od nas myślenia, a jednocześnie zapełnia czas wolny.  Wyidealizowany obraz związku dwóch osób. Bajkowa sceneria... Zbyt uproszczony tak myślenia.Ale jednak... jestem zdania, że warto od czasu do czasu rozleniwić swoje ciało i duszę. Mnie trochę brakowało pikanterii, ale dla wielu osób jest to w końcu element zbędny...Nic dodać nic ująć.Szybkie czytadło z pozytywnym w końcowym rozrachunku  wątkiem miłosnym. 


Może skusicie się na piątkowy wieczór z żywiołowym kochankiem?
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Kochani już w nocy wyjeżdżam na Meet Beauty, po powrocie z tego wydarzenia będę miała raptem 4 godziny na sen i... do szkoły. Wrócę do Was w niedzielny wieczór , a przynajmniej się postaram... :) 
p.s. Mam ukochaną torbę od Baczyńskiej. Więcej na  fb.
 Całuję:*

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Komentarze są Waszą odpowiedzią na moje posty.
Dziękuję za cenne uwagi w nich zawarte, opinie, miłe słowa...
Autoreklama nie jest tu mile widziana.Zawsze odwiedzam blogi osób , które zostawiają coś od siebie;)

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia