zakładki

środa, 7 października 2015

Jednak wole jedną fazę... [ wyniki rozdania]

Udostępnij ten wpis:
Produkty do demakijażu zużywam litrami i chociaż dodatkowo oczyszczam twarz żelami to jednak komfort podczas demakijażu jest dla mnie ważny.

W ostatnim czasie miałam okazję używać różnorakich produktów do demakijażu. Jedne wspominam milej inne mniej... Niestety dwufazowe cuda ni jak nie wpisują się w moje gusta. Produkt firmy Eveline Cosmetics zużyłam ponieważ miałam takie zapotrzebowanie  jednak nie mogę powiedzieć, żeby była to dla mnie CZYSTA przyjemność. Nie mogę mu zarzucić złego działania,bo generalnie z większością kolorówki radził sobie całkiem dobrze. Jedynie po niektórych wodoodpornych tuszach coś tam jeszcze zostawało co musiał później domyć żel. Nie jestem jednak w stanie znieść tłustej powłoki na skórze jaką pozostawia. Fakt faktem, że jest to chwilowe bo emulsja z Alterry dość dobrze zmywa jego pozostałości, ale jednak w chwilę po mam wrażenie, że moja twarz jest wręcz sztuczna. Efekt odbiega od tego na jaki liczyłam. Kiedyś namiętnie stosowałam metodę OCM i nie miałam takiego problemu.


Mimo szczerych chęci do kosmetyków dwufazowych chyba się już nie przekonam. Zdaję sobie jednak sprawę z tego , że wiele z Was bardzo lubi produkty tego typu.  Dodatkowo wg producenta ten gagatek to 8w1 chociaż nie wiem gdzie można się w nim doliczyć tylu właściwości , bo niespecjalnie różni się od innych kosmetyków tego typu , które kiedyś przewinęły się przez moje ręce. Zastosowanie bławatka również nie jest nowością w kosmetyce, ponieważ  w ofercie YR już od dawna jest płyn z jego wyciągiem. Napisu Professional na buteleczce nawet nie będę komentować...

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~

WYNIKI

Nie przedłużając nagrodę główną w moim konkursie zdobywa : 

LYANNA

a nagroda pocieszenia poleci do :

KANWUJE CZYTAM TESTUJE


Gratuluję, na adresy czekam do godziny 20.00 w niedzielę (11.10.2015r)

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Komentarze są Waszą odpowiedzią na moje posty.
Dziękuję za cenne uwagi w nich zawarte, opinie, miłe słowa...
Autoreklama nie jest tu mile widziana.Zawsze odwiedzam blogi osób , które zostawiają coś od siebie;)

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia