zakładki

czwartek, 12 listopada 2015

Listopadowa lista pragnień [ wishlista]

Udostępnij ten wpis:
W tak leniwy dzień jak dzisiaj nie byłam w stanie zrecenzować Wam konkretnego produktu. Czasami tak jest , że do konkretnych rzeczy zwyczajnie nie ma się serca. Pojawiam się więc z aktualną listą pragnień na najbliższe miesiące. 


Rozpoczęcie szkoły wiąże się u mnie ze sporymi wydatkami. Muszę zakupić kolejny komplet pędzli i trochę dodatków ułatwiających przygotowywanie makijaży. Ponieważ wciągnęła mnie hybryda zdecydowałam się na zakup kilku kolejnych kolorów od Neonail.  W związku z tym muszę również przygarnąć płyny do dezynfekcji, cleanery, waciki i takie tam inne potrzebne rzeczy. Zdecydowałam się na zakup dużych pojemności bo zwyczajnie jest to bardziej opłacalne.
Będąc w Anglii bardzo często zamawiałam ze strony wish.com . Teraz też spodobało mi się sporo rzeczy. Co prawda ich jakość jest różna, ale w większości aukcji są już dostępne ich zdjęcia w realu przesłane przez klientów. W tym miesiącu mam przede wszystkim zamiar zamówić kilka drobiazgów do zdobienia paznokci . Moją uwagę zwróciło też kilka zegarków , tu pozwoliłam sobie zamieścić tylko wybrane rzeczy. Marzy mi się także dobrze wykonany kubek termiczny lub butelka na wodę.
A ponieważ jako posiadacze auta musimy zaszaleć i zakupić w tym miesiącu opony zimowe, mój budżet będzie mocno ograniczony.Nie mniej jednak mam nadzieję, że kilka z tych rzeczy uda mi się przygarnąć. 


Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Komentarze są Waszą odpowiedzią na moje posty.
Dziękuję za cenne uwagi w nich zawarte, opinie, miłe słowa...
Autoreklama nie jest tu mile widziana.Zawsze odwiedzam blogi osób , które zostawiają coś od siebie;)

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia