zakładki

czwartek, 10 grudnia 2015

Solą i błotem! [ peeling White Flower]

Udostępnij ten wpis:
Za oknem deszczowo i wietrznie, więc niechętnie wychodzę z domu, a właściwie tylko wtedy gdy muszę. Nie oznacza to jednak , że siedzę bezczynnie. Zabrałam się w końcu za siebie i zaczęłam na nowo ćwiczyć, głównie po to by poprawić swoje samopoczucie.Postawiłam na plank i ćwiczenia wzmacniające mięśnie brzucha . Zdecydowałam się także na rozpoczęcie regularnego szczotkowania ciała , a dwa razy w tygodniu poddaję się peelingowi całego ciała.



Zadanie to bez wątpienia ułatwiła mi firma White Flower's, która zechciała przesłać paczki na nasze spotkanie listopadowe.Znalazłyśmy w nich właśnie m.in peeling solno- błotny z dodatkiem oleju arganowego. Nie jest to może najprzyjemniej pachnący kosmetyk tego typu z jakim się spotkałam , ale działanie rekompensuje te małe niedogodności. Drobiny w peelingu są  sporych rozmiarów i mocno działają na naszą skórę podczas masażu. Dość dobrze rozprowadza się jednak na ciele i  według mnie duży wpływ ma na to mieszanka olei : kokosowego, oleju z pestek winogron oraz arganowego . Zostawiają one na ciele przyjemny film  i nawet po zmyciu kosmetyku czuć miękkość. Dla mnie niepotrzebne jest wówczas dodatkowe nawilżenie.



W kosmetyku zastosowano olejki eteryczne : z pomarańczy i goździków, które mają sprawić, że nasze ciało prócz oczyszczenia dodatkowo się odpręży i wyciszy. Dla mnie jednak te nuty zapachowe są  słabo wyczuwalne, a wybija się zapach  morza.  Warto zwrócić uwagę na zdatność kosmetyku do użycia, bo jest to stosunkowo krótki termin. Od otwarcia to 3 miesiące, jednak spokojnie w tym czasie będziecie w stanie go zużyć. Cena jest przystępna, bo wynosi ok 12-14zł za 300g, a kosmetyki tej firmy dostępne są stacjonarnie m.in w Rossmannie. Ode mnie plus za proste rozwiązanie z opakowaniem z którego łatwo wydobyć resztki kosmetyku.


Fakt, że kosmetyk otrzymałam w ramach testów nie wpływa na moją opinię na jego temat. 

Pozdrawiam :)



Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Komentarze są Waszą odpowiedzią na moje posty.
Dziękuję za cenne uwagi w nich zawarte, opinie, miłe słowa...
Autoreklama nie jest tu mile widziana.Zawsze odwiedzam blogi osób , które zostawiają coś od siebie;)

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia