zakładki

środa, 15 czerwca 2016

Beauty by Bloggers... czar częstochowskiego spotkania!

Udostępnij ten wpis:
Dawno, dawno temu...No dobra , nie tak dawno, bo kilka tygodni temu zobaczyłam na jednym z blogów informację o organizowanym w Częstochowie spotkaniu blogerek. Zaintrygowało mnie to niezmiernie, bo jednak nie kojarzyłam tego miejsca z bogato rozwiniętą sferą blogową. W sumie jak się później okazało znałam kilka blogerek z tamtejszej okolicy, ale nieświadoma byłam tego faktu. A wracając do tematu... Zapisałam się i prawdę mówiąc nie robiłam sobie nadziei na to, że zostanę wybrana. Ale oto ja szara mysz z podnóżka Bieszczad trafiłam na szczęśliwą listę uczestniczek Od początku wiedziałam, że to spotkanie będzie inne, bo organizatorka Ania nie ukrywała, że chce postawić na aspekt szkoleniowy co bardzo mnie cieszyło. Jedni lubią prelekcje- inni nie. Ja zdecydowanie lubię słuchać... Bo mówię raczej mało, chociaż wydaję mi się że na tym spotkaniu i tak padł mój rekord :)  

Na miejscu czyli w Resto&Cafe29  pojawiłam się zdecydowanie za wcześnie, ale jestem z tych osób, które wolą poczekać niż się spóźnić. Na szczęście czas oczekiwania na kolejne uczestniczki upłynął bardzo szybko i z godziną 14.00 ruszyła pierwsza edycja Beauty by Bloggers!  Uśmiechnięta dziewczyna ze zdjęć to właśnie pomysłodawczyni częstochowskiej serii spotkań - Ania zamieszkująca Kolorowy kraj :) Dopracowała w każdym szczególe swój pomysł i tak na stołach pojawiły się nawet notesy w których mogłyśmy skrzętnie zanotować interesujące nas informację. A musicie wiedzieć, że każda minuta spotkania była wypełniona wiadomościami. 


Pierwszymi gośćmi okazały się trzy uśmiechnięte panie reprezentujące  Beauty Club Lemone
Na nasze pytania z chęcią i ogromną dawką wiedzy odpowiadała pani dr. Agnieszka Tomala. Chyba nie było tematu z dziedziny medycyny estetycznej który mógłby ją zaskoczyć. A poruszane były kwestie nie tylko zabiegów , ale też wpływu suplementów na nasze ciało. Porozmawiałyśmy także o skutecznej ochronie przed promieniowaniem słonecznym i obejrzałyśmy wspólnie przygotowany przez panie film związany z tematem. Każda z nas otrzymała także zestawy produktów  ( dla mnie same nowości) , które przedstawię Wam w kolejnym poście.


Następnie pojawił się w naszym babskim gronie mężczyzna i zaczarował nas zapachami swoich świec. Mowa oczywiście o panu Jacku Krzanowskim , który przyjechał do nas prosto z Fabryki Świec Light  . Ja pierwszy raz o tym miejscu i produktach przeczytałam stosunkowo niedawno, bo w relacjach z innego blogowego wydarzenia. Byłam ciekawa przede wszystkim jego osoby, bo każdy wspominał w postach, że to barwna i charyzmatyczna postać. To prawda! O czym by nie mówił zwyczajnie chciało się go słuchać. Jestem pewna, że jeszcze chwila a dałabym się namówić na oferowaną również w hurtowni chemię basenową, chociaż sama posiadaczką basenu nie jestem :)  A gdy do całej opowieści doszedł jeszcze zapach świec... Zachwytom nie było końca i chociaż każda z nas ma odmienny gust w kwestii zapachów to i tak znalazła coś dla siebie. Niespodzianką nawet dla samej organizatorki był fakt, że pan Jacek zechciał na nasze spotkanie przygotować świece upamiętniające ten dzień. To bardzo miłe z jego strony, a dla nas zostanie niewątpliwie oryginalna pamiątka.
Z ostatnią prelekcją pojawiła się pani Iwona Nalewajka z Ministerstwa Urody. Opowiedziała nam o na o sposobie sprawdzania włosów pod względem tego czy potrzebują one tak popularnych teraz zabiegów "plex". Sama wspomniała o produktach na których pracuje , dzięki czemu wiem już do czego przeznaczone są kosmetyki  Cureplex.  Przygotowała dla nas także krótki pokaz krok po kroku pokazując jak wykonać szybkie ale efektowne upięcie długich włosów. Ja sama jeszcze będę musiała trochę poczekać , żeby wykonać coś podobnego na sobie, ale przyznam szczerze, że bardzo mi się podobało. Jestem pod wrażeniem czasu w jakim uzyskała taki efekt, bo zajęło jej to dokładnie kilka minut, a fryzura zdecydowanie na żywo wyglądała jakby poświęcono jej sporo czasu.  Bardzo pozytywna osoba w której ręce bez wątpienia mogłabym się oddać. Małe grono sprzyjało lepszemu poznaniu się. Można było spokojnie skupić się na rozmówcy i poznać lepiej inne osoby. A przyznam szczerze, że kilka osób kojarzyłam, ale o kilku blogach wcześniej nie słyszałam. To pokazuje tylko jak bardzo rozwija się blogosfera. Sponsorami naszego spotkania było tak wiele firm, że pozwolę sobie poświęcić im oddzielny post.Ani jako organizatorce raz jeszcze dziękuję za to, że coś w tej mojej bazgraninie zobaczyła i dała mi możliwość uczestnictwa w spotkaniu i  rozwoju, bo wyniosłam z niego sporo wiadomości. W spotkaniu udział wzięły ( kolejność przypadkowa) : Kolorowy- kraj,  Blonde Bangs, Elfie's PlanetPsychodeliczny świat testów, Optymistyczne dni, Matka na obcasie, Szkatułka, Delightful, Killukitty oraz ja. A na zdjęciach uwieczniła nas tego dnia Paulina Arcab. 

Pozdrawiam!

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Komentarze są Waszą odpowiedzią na moje posty.
Dziękuję za cenne uwagi w nich zawarte, opinie, miłe słowa...
Autoreklama nie jest tu mile widziana.Zawsze odwiedzam blogi osób , które zostawiają coś od siebie;)

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia