zakładki

niedziela, 19 czerwca 2016

Sponsorzy I edycji Beauty by Bloggers

Udostępnij ten wpis:
Spotkania to przede wszystkim dobra zabawa i okazja do poszerzenia swojej wiedzy. Nie jest jednak tajemnicą , że to też możliwość dla nas blogerek poznania nowych produktów i przetestowania ich na samych sobie. Dzięki upominkom od sponsorów , którzy zechcieli wesprzeć I edycję Beauty by Bloggers będę mogła napisać na blogu o produktach , które do tej pory były mi nieznane.  Od samego patrzenia na nie , czuję się piękniejsza :) 


Moje włosy zdecydowanie będą mogły teraz "zakosztować" różnego rodzaju pielęgnacji. Będę zużywała kosmetyki seriami, ponieważ chciałabym móc ocenić dla Was ich działanie w rzetelny sposób.  A o ich dobrą kondycję zadbali: Bioxsine  ,  Farmona, Lemone, Drogerie Polskie, Cureplex, Mia, Lee Stafford.
Pielęgnacja twarzy:  Tołpa, Lemone, Dermaglin,  Tołpa trafiła w samą porę ze swoim kremem pod oczy, bo akurat wykończyłam poprzednika. Mam też całą masę próbek do przetestowania, a z większością z tych produktów spotykam się pierwszy raz. 


Pielęgnacja ciała: Bielenda, Farmona, Tołpa, Eveline Cosmetics, Etja, Natura dla Ciała,  Do wyboru do koloru. Gładkie , nawilżone ciało to must have każdej z nas.


Drogerie Polskie, Cosmepick, Eveline Cosmetics, Decoderm,  Ingrid Cosmetics,  Sporo otrzymanej kolorówki nie znam i z chęcią zapoznam się z tymi kosmetykami bliżej. Mam już w tym gronie nawet swojego ulubieńca do brwi.


Mia, Cztery Pory Roku, Minerwa.net, Equilibra, Bio-kraina.pl Pierwszy raz mam do czynienia z kremem do stóp w piance. Bez wątpienia taka forma podoba mi się bardziej niż kremowe odpowiedniki. 


Equalibra , Etja, Lemone, Decoderm, Bio-kraina.pl , Mia Kocham próbki, to moje małe kosmetyczne zboczenie. Witaminę C przyjmuje od pierwszego dnia po spotkaniu, ale pudełeczko mieści aż 90 tabletek, więc na opis działania będziecie musiały jeszcze poczekać.


Esentire - Nie muszę chyba mówić, że jak to u prawdziwej maniaczki maseczek są one już w użyciu.


Polskie Świece  - wśród tej gromadki znajduje się jeden zapach, który powalił mnie na kolana. Kto zgadnie jaki?! Świece te będą na pewno obecne w moim życiu.W tajemnicy powiem Wam, że zakupiłam już kilka innych zapachów w wersji tealight.

Patronat medialny nad wydarzeniem objęli: 7dni Tygodnik Regionalny  , Życie CzęstochowyDziękuję sponsorom za to, że zechcieli wesprzeć spotkanie i przekazać nam swoje produkty.
Ani -raz jeszcze za perfekcyjną organizację, 
Dziewczynom- za mile spędzony czas.

Pozdrawiam!

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Komentarze są Waszą odpowiedzią na moje posty.
Dziękuję za cenne uwagi w nich zawarte, opinie, miłe słowa...
Autoreklama nie jest tu mile widziana.Zawsze odwiedzam blogi osób , które zostawiają coś od siebie;)

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia