zakładki

sobota, 10 grudnia 2016

Instagram - profile , które warto znać.

Udostępnij ten wpis:
Ludzie kochają rzeczy ładne, a idealne zdjęcia rzeczywistości sprzedają się najlepiej. Ja jako zodiakalny byk zwracam zdecydowanie uwagę na przyjemne dla oka detale i chociaż sama nie mam wnętrza jak z żurnala,  zwyczajnie lubię sobie na takie popatrzeć. Śledzę profile prywatnych osób  i firm, które są jeszcze w stanie mnie czymś zachwycić. Mój newsfeed to wbrew pozorom nie tylko zdjęcia kosmetyków... 

1.helena.moore Jeden z bardziej klimatycznych profili (w moim odczuciu). Mieszkanka Michigan utrzymuje wszystkie swoje obrazy w dość stonowanej kolorystyce, a większość uchwyconych przez nią "momentów" jest piękna w  właśnie dzięki tej swojej prostocie. 


2.slowwanderings Kolejny utrzymany w bardzo podobnym klimacie profil , w którym to jednak zdjęcia charakteryzuje obecność... kwiatów.


3.mono_sabek Jeden z nielicznych męskich profili na które mam ochotę wchodzić i je podglądać. Na dodatek dla odmiany - polski. Same zobaczcie !


4.cimkedi  Jest kolor jest ciekawa forma - czego chcieć więcej?! :)5.ihavethisthingwithfloors Z nieco innej perspektywy , czyli różne oblicza podłóg. Aż miło popatrzeć, na to na co normalnie rzadko kiedy zwracamy uwagę.


Jestem ciekawa na jakie   profile Wy najchętniej zaglądacie? 
Pozdrawiam!

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Komentarze są Waszą odpowiedzią na moje posty.
Dziękuję za cenne uwagi w nich zawarte, opinie, miłe słowa...
Autoreklama nie jest tu mile widziana.Zawsze odwiedzam blogi osób , które zostawiają coś od siebie;)

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia