zakładki

wtorek, 13 grudnia 2016

Siła BBB! - grudniowa edycja Beauty by Bloggers

Udostępnij ten wpis:
Był upalny czerwiec, gdy po raz pierwszy siedziałam w pociągu do Częstochowy i zmierzałam na pierwszą edycję spotkania Beauty by Bloggers. Pamiętam ile towarzyszyło mi wtedy emocji, bo osobiście znałam tylko jedną dziewczynę.Minęło kilka miesięcy, a mnie dane było uczestniczyć w drugiej, tym razem grudniowej edycji. Tym razem byłam spokojniejsza i o podróż, bo w końcu na spotkanie udało mi się dotrzeć samochodem i o towarzystwo, bo pierwsza edycja zaowocowała nawiązaniem nowych relacji. Odliczałam dni do tej wyjątkowej soboty, by móc cieszyć się tym wszystkim.

Ze względu na to, że u nas na Podkarpaciu zima była w pełni , zdecydowaliśmy się na wyjazd już w piątkowy wieczór . Po drodze okazało się, że na miejscu nie ma po niej praktycznie śladu, a miałam możliwość przygotowania się do wyjścia na spokojnie. Samo znalezienie miejsca sprawiło nam trochę problemów, ale już po drodze zaczęłam zauważać znajome twarze. Ministerstwo okazało się małym królestwem. Na miejscu odkryłam biel i surowe wykończenia przełamane kolorowymi detalami- mój ideał wnętrza. Całość dopieściła swoimi ozdobami JOG Studio Olga Jagoda. Dzięki niej czuć było , że to już grudzień a za pasem święta.  Druga edycja przygotowana została na większą skalę, więc prócz powitań ze znanymi mi już osobami były również te "pierwsze". Po zajęciu miejsc przywitały nas organizatorki : Ania i p. Ilona w której salonie gościliśmy. Spotkanie rozpoczęła od prezentacji upięcia na zbliżające się imprezy sylwestrowe. Miałyśmy także okazję wypróbować olej Marula, który zachwycił mnie nie tylko zapachem, ale i brakiem typowej tłustości. 


Kolejno odwiedziła nas  właścicielka mobilnego studia wizażu Pomada i zaprezentowała nie tylko nowości kosmetyczne firmy Bell , ale również wykonała na modelce makijaż krok po kroku. Mogłyśmy cieszyć oko makijażem smoky eye spod jej pędzla i podchwycić kilka tricków ułatwiających jego samodzielne wykonanie .


Po dwóch pierwszych warsztatach miałyśmy czas na przekąszenie czegoś dobrego, a było w czym wybierać. Sama skusiłam się na mocno rozgrzewającą zupę - krem z dyni, która była fenomenalna. Wrażenie zrobiły na mnie również bezy, którymi częstowałam się namiętnie wraz z dziewczynami. Następnie BioOleo zaprezentowało nam zabieg na dłonie z wykorzystaniem swoich produktów. Trwał zaledwie chwilę, ale efekty na dłoniach koleżanki były odczuwalne. 


Chwilę wyciszenia podczas prezentacji masażu rytualnego zapewniły nam przedstawicielki Bernard Cassiere. Przyjemnie się patrzyło i pewnie nie jedna z nas zazdrościła modelce tej przyjemności. Uspokajająca muzyka sprzyjała poznawaniu produktów tej marki. Kilka z nich pod względem zapachu zawładnęło moim serduchem. Przebudzenie po tej prezentacji zapewnił nam właściciel Face&look , który nie tylko przedstawił nam ideologię pudełka, ale również nowe pomysły i inicjatywy podjęte przez firmę. O samych pudełkach miałyście okazję już kiedyś przeczytać na moim blogu, ponieważ były mi znane już wcześniej, ale miło było zobaczyć, kto za tym stoi :) Krótkią prezentację przygotował  dla nas również obecny na spotkaniu przedstawiciel marki Proffesional by FAMA.


Spotkanie to jednak nie tylko warsztaty, ale przede wszystkim ludzie. Nie byłoby tego wszystkiego bez wspaniałej organizacji  Ani i p. Ilony , którym z tego miejsca pragnę złożyć swoje ciche podziękowanie. Nie byłoby bez nas... uczestników. I bez firm, które zechciały towarzyszyć nam w tym dniu (ale o tym już innym razem).  Mam nadzieję, że o nikim nie zapomniałam :) 

Niby się rozpisałam, a prawda jest taka, że nie udało mi się w tym wpisie przekazać nawet 1/4 tego wszystkiego. Było emocjonująco- działo się! Był to czas w 100% przygotowany dla nas i mówiący sporo o nas jako blogerkach. Takich spotkań na blogerskiej drodze życzę każdemu! 

Pozdrawiam;*

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Komentarze są Waszą odpowiedzią na moje posty.
Dziękuję za cenne uwagi w nich zawarte, opinie, miłe słowa...
Autoreklama nie jest tu mile widziana.Zawsze odwiedzam blogi osób , które zostawiają coś od siebie;)

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia