zakładki

środa, 21 grudnia 2016

Upominki z grudniowej edycji Beauty by Bloggers

Udostępnij ten wpis:
Druga edycja Beauty by Bloggers okazała się owocna nie tylko pod względem napływających do nas  na spotkaniu informacji i nowych znajomości, ale także za sprawą  sponsorów , którzy chcieli umilić nam ten dzień.Organizatorki  musiały chyba stanąć na głowie, bo udało im się zaangażować całą masę firm i nie sposób nie wspomnieć o nich na blogu. Przeglądając zdjęcia sami dojdziecie pewnie do podobnych wniosków. 

 W nasze ręce trafiły produkty różnych firm i o różnym przeznaczeniu. Sporo kosmetyków kolorowych w tym nowości od Bell z serii Hypoallergenic , a także znane mi już wcześniej Freedom oraz MUR. Sprawdzone kosmetyki do pielęgnacji ciała od Tołpy , Apis i Eveline. Kompleksowa pielęgnacja włosów od Professional by FAMA, seria Tricho od Bandi czy produkty od Paul Mitchell. I tu nie mogę wspomnieć o akcjach wspieranych przez tą firmę : pomocy finansowej na rzecz Republiki Marzeń fundacji Anny Dymnej oraz działań mających na celu poprawę sytuacji ekonomicznej ludzi w Afryce. Suplementy diety jak Acerola od Noblemedica czy  kapsułki Hairvity.Zestawy kosmetyków do pielęgnacji twarzy m.in od Beauty Oil, Dermofuture i wiele, wiele innych... 

a także DUAFE / PALMER'S /  ŻYCIE CZĘSTOCHOWY I POWIATU.

Ponieważ od spotkania upłynęło już kilkanaście dni nie jest tajemnicą , że kilku kosmetyków już używam. Na pewno są wśród nich perełki , które już zdołały podbić moje serce. Jeszcze raz chciałabym podziękować Ani, p. Ilonie i wszystkim tym którzy przyczynili się do perfekcyjnego przebiegu spotkania. 


Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Komentarze są Waszą odpowiedzią na moje posty.
Dziękuję za cenne uwagi w nich zawarte, opinie, miłe słowa...
Autoreklama nie jest tu mile widziana.Zawsze odwiedzam blogi osób , które zostawiają coś od siebie;)

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia