zakładki

środa, 13 grudnia 2017

Egipt różą pachnący! Egyptian Powder - puder brązujący do twarzy i ciała z olejkiem różanym od Hean

Udostępnij ten wpis:
 Przejadły Wam się tradycyjne pudry brązujące? Całkiem niedawno na  ciekawe rozwiązanie postawiła marka Hean, a ich wyrób odznacza się na tle innych czymś szczególnym...


Opakowanie chociaż wykonane z tworzywa jest wyjątkowo solidne i jak w większości produktów tego typu, na jednej z jego części umieszczono przydatne przy wykonywaniu makijażu lusterko.Zaskoczeniem była dla mnie kolorystyka, bo nowa linia firmy  wyraźnie odznacza się od reszty za sprawą połączenia czerwieni i złota.Było to dość ryzykowne działanie, bo w przypadku tak charakterystycznych kolorów granica między elegancją a kiczem jest mocno umowna. Udało się jednak zachować styl, dzięki czemu mogę sobie pozwolić teraz na "ochy" i "achy". Egipskie słońce zamknięte w postaci pudru brązującego przeznaczone zostało zarówno do twarzy i ciała.Przyjemnym aspektem stosowania produktu jest możliwość stopniowego budowania zadowalającego efektu. Można nim delikatnie musnąć skórę by wyłącznie podkreślić opaleniznę, ale  za jego sprawą da się również mocno zaakcentować  wybrane  miejsca. Atutem tego kosmetyku są właściwości nawilżające i pielęgnujące skórę. Takie działanie możliwe jest dzięki zastosowaniu dodatkowo glinki kaolinowej i olejku różanego.Zawartość tego drugiego jest odczuwalna przy aplikacji kosmetyku. Już przy  otwarciu opakowania wydobywa się delikatny różany aromat, który przy  kolejnych ruchach pędzla  zyskuje na intensywności. Bez obaw - woń kwiatów nie przytłacza i po nałożeniu na twarz nie jest już zupełnie wyczuwalna. Stanowi tylko miłą odmianę podczas wykonywania makijażu. 


Egyptian powder pozytywnie mnie zaskoczył i z przyjemnością używałam go w ciągu cieplejszych miesięcy, gdy na mojej skórze widoczny był subtelny romans ze słońcem. Początkowo jednak miałam małe obiekcje co do odcienia, który na pierwszy rzut oka wydawał się wpadający w pomarańczowe tony. Teraz coraz bardziej się do niego przekonuję, chociaż mocno różni się od używanego przeze mnie do tej pory pudru brązującego od Kobo. 


Kolejną zaletą pudru  jest przystępna cena. Normalnie można go zakupić w granicach 16-18zł, ale dla chcących poznać się z nim bliżej przygotowano promocję na stronie oficjalnego sklepu marki i  pełnowymiarowe opakowanie mieszczące 9g Egipskiego Słońca można przygarnąć za mniej niż 10zł.  Ciekawa jestem czy znacie ten kosmetyk i jakie są Wasze odczucia  z nim związane?

*Kosmetyk otrzymałam podczas spotkania Blog Matters. Fakt ten nie ma wpływu na moją ocenę względem opisywanego produktu.


Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Komentarze są Waszą odpowiedzią na moje posty.
Dziękuję za cenne uwagi w nich zawarte, opinie, miłe słowa...
Autoreklama nie jest tu mile widziana.Zawsze odwiedzam blogi osób , które zostawiają coś od siebie;)

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia